captcha - en to fi_FI translation catalogue (49 entries)

en: Login form
fi_FI: Kirjautumislomake

en: Register form
fi_FI: Rekisteröintilomake

en: Lost password form
fi_FI: Salasana hukassa

en: Comments form
fi_FI: Kommenttilomake

en: Hide CAPTCHA for registered users
fi_FI: Piilota CAPTCHA rekisteröityneiltä käyttäjiltä

en: Plus
fi_FI: Plus (&#43;)

en: Minus (&minus;)
fi_FI: Miinus (&minus;)

en: Minus
fi_FI: Miinus

en: Numbers
fi_FI: Numerot

en: Words
fi_FI: Sanat

en: Settings
fi_FI: Asetukset

en: FAQ
fi_FI: UKK

en: Support
fi_FI: Tuki

en: Options saved.
fi_FI: Asetukset tallennettu.

en: Contact form
fi_FI: Yhteydenottolomake

en: Activate contact form
fi_FI: Aktivoi yhteydenottolomake

en: Download contact form
fi_FI: Lataa yhteydenottolomake

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
fi_FI: CAPTCHAssa käytettävät laskutoimitukset

en: Save Changes
fi_FI: Tallenna muutokset

en: ERROR
fi_FI: VIRHE

en: zero
fi_FI: nolla

en: one
fi_FI: yksi

en: two
fi_FI: kaksi

en: three
fi_FI: kolme

en: four
fi_FI: neljä

en: five
fi_FI: viisi

en: six
fi_FI: kuusi

en: seven
fi_FI: seitsemän

en: eight
fi_FI: kahdeksan

en: nine
fi_FI: yhdeksän

en: eleven
fi_FI: yksitoista

en: twelve
fi_FI: kaksitoista

en: thirteen
fi_FI: kolmetoista

en: fourteen
fi_FI: neljätoista

en: fifteen
fi_FI: viisitoista

en: sixteen
fi_FI: kuusitoista

en: seventeen
fi_FI: seitsemäntoista

en: eighteen
fi_FI: kahdeksantoista

en: nineteen
fi_FI: yhdeksäntoista

en: ten
fi_FI: kymmenen

en: twenty
fi_FI: kaksikymmentä

en: thirty
fi_FI: kolmekymmentä

en: forty
fi_FI: neljäkymmentä

en: fifty
fi_FI: viisikymmentä

en: sixty
fi_FI: kuusikymmentä

en: seventy
fi_FI: seitsemänkymmentä

en: eighty
fi_FI: kahdeksankymmentä

en: ninety
fi_FI: yhdeksänkymmentä

en: and
fi_FI: ja
