contact_form - en to sr_RS translation catalogue (67 entries)

en: Contact Form
sr_RS: Kontakt Forma

en: Name:
sr_RS: Ime:

en: Email Address:
sr_RS: E-mail Adresa:

en: Phone number:
sr_RS: Broj telefona

en: Subject:
sr_RS: Tema:

en: Message:
sr_RS: Poruka:

en: Attachment:
sr_RS: Priveži fajl:

en: Send me a copy
sr_RS: Pošalji mi kopiju

en: Submit
sr_RS: Podnesi

en: Your name is required.
sr_RS: Vaše ime je potrebno.

en: Phone number is required.
sr_RS: Broj telefona je potreban.

en: Subject is required.
sr_RS: Tekst Teme je potreban.

en: Message text is required.
sr_RS: Tekst poruke je potreban.

en: File format is not valid.
sr_RS: Privezak ne radi

en: Please fill out the CAPTCHA.
sr_RS: Molimo vas popunite CAPTCHA.

en: Please make corrections below and try again.
sr_RS: Molimo vas da izvršite izmene ispod i pokušate ponovo.

en: Thank you for contacting us.
sr_RS: Hvala što ste nas kontaktirali.

en: If the 'Redirect to page' option is selected then the URL field should be in the following format
sr_RS: Ako opcija 'Prosledi na stranu' je izabrana onda polje za URL možete popuniti u sledećem formatu

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
sr_RS: Takav korisnik ne postoji. Podešavanja nisu sačuvana

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
sr_RS: Ako želite da dodate Kontakt Formu na vaš veb sajt, jednostavno iskopirajte ovaj kratak kod na vašu stranu, članak ili vidžet:

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
sr_RS: Ako je polje za podatke ispod prazno tada će poruka biti poslata na adresu koja je navedena prilikom registracije.

en: The user's email address:
sr_RS: Koristi mejl wordpress korisnika:

en: Create a username
sr_RS: Odaberi korisničko ime

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
sr_RS: Podesi ime korisnika koji će primiti poruku sa ove kontakt forme.

en: Use this email address:
sr_RS: Koristi ovaj mejl:

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
sr_RS: Podesi mejl adresu koja će biti korišćena za prijem poruka.

en: Additional options
sr_RS: Dodatne opcije

en: What to use?
sr_RS: Šta koristite?

en: You can use the wp_mail function for mailing
sr_RS: Da biste poslali mejl možete koristiti wordpress-ovu wp_mail funkciju

en: To send mail you can use the php mail function
sr_RS: Da biste poslali mejl možete koristiti php mail funkciju

en: Enter the email address in the 'From' field
sr_RS: Unesi mejl adresu u polje 'OD'

en: This email address will be used in the 'From' field.
sr_RS: Ova mejl adresa će biti korišćena u polju 'OD'

en: Phone
sr_RS: Broj telefona

en: Users can attach the following file formats
sr_RS: Korisnici mogu privezivati fajlove sledećih tipova

en: Required fields
sr_RS: Zahtevana polja

en: Name
sr_RS: Ime

en: Subject
sr_RS: Tema

en: Message
sr_RS: Poruka

en: Sent from (ip address)
sr_RS: Poslato sa (ip adresa)

en: Date/Time
sr_RS: Datum/Vreme

en: Sent from (referer)
sr_RS: Poslato od (prosleđivač)

en: Using (user agent)
sr_RS: Koristi (user agent)

en: Language settings for the field names in the form
sr_RS: Podešavanja jezika za polje imena u obrascu

en: Change the names of the contact form fields and error messages
sr_RS: Promeni oznaku za polja u kontakt formi i poruku greške

en: English
sr_RS: Engleski

en: Error message for the Name field
sr_RS: Poruka greške za polje Ime

en: Error message for the Email field
sr_RS: Poruka greške za polje imejl

en: Error message for the Phone field
sr_RS: Poruka greške za polje Broj telefona

en: Error message for the Subject field
sr_RS: Poruka greške za polje Tema

en: Error message for the Message field
sr_RS: Poruka greške za polje Poruka

en: Error message for the Captcha field
sr_RS: Poruka greške za polje Kapča

en: Error message for the whole form
sr_RS: Poruka greške za ceo obrazac

en: Use shortcode
sr_RS: Koristi prečicu

en: for this language
sr_RS: za ovaj jezik

en: Action after email is sent
sr_RS: Akcija posle poslatog mejla

en: Display text
sr_RS: Prikaži tekst

en: Text
sr_RS: Tekst

en: Redirect to the page
sr_RS: Preusmeri na stranu

en: Save Changes
sr_RS: Sačuvaj izmene

en: Sorry, email message could not be delivered.
sr_RS: Izvinite, vaš mejl nije mogao biti dostavljen.

en: You can attach the following file formats
sr_RS: Možete privezati fajlove sledećih tipova

en: Contact from
sr_RS: Kontakt forma

en: Site
sr_RS: Sajt

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
sr_RS: Ako možete da vidite ovaj MIME to znači da vaš klijent ne prihvata MIME tipove!

en: Support
sr_RS: Podrška

en: Are you sure that you want to delete this language data?
sr_RS: Da li ste sigurni da želite da obrišete podatke jezika?
